Deze hoorde ik vaak in 1982/1983. Woonde op kamers in Utrecht, ging uit in de stad en ontmoette daar in een heel fout wit pak en nog foutere Italiaanse witte schoenen (echt!) mijn aanstaande echtgenoot en hoorde via hem dit soort muziek. Romantische muziek, pakkende titel, maar als ik het filmpje bekijk lijkt het meer als men een sandwich in gedachten heeft. Ach...ook lekker :)
Ja, je hebt swingen en swingen. ;-)
BeantwoordenVerwijderenLeuke herinnering! Lekker nummer hoor! :-)
BeantwoordenVerwijderenDe jaren tachtig waren voor mij niet muzikaal het beste, nou ja punk, dat wel. Deze kende ik niet, maar heb met veel lol het filmpje gezien. Ja de dame wordt maar verwend!
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend.
;-) Zo zie je maar....niets is onmogelijk .... We krijgen alles op ons bordje en mogen kiezen wat we wel proeven en eten en wat niet ;-)
BeantwoordenVerwijderenFijn weekend
Disco is aan mij grotendeels voorbij gegaan denk ik,deze is mij totaal onbekend.Nou ben ik nogal suf met muziek naar soort te herkennen.Leuk de herrinnering er aan voor jou.
BeantwoordenVerwijderenjammer toch dat de verkeerde mannen vaak zo lekker zijn....
BeantwoordenVerwijderenaaaargggh vreselijk, nog steeds.
BeantwoordenVerwijderenMaar goed, je werd ermee om de oren geslagen dus doet dit me wel overduidelijk aan mijn pubertijd denken(3e klas middelbare school ;)
Als je het niet erg vind zet ik hem voortijdig af haha
Dit nummer is aan mij voorbij gegaan. Maar in de jaren zeventig was dit soort ook erg populair. Leuke herinnering.
BeantwoordenVerwijderenLiefs Frederique
Ik herinner me vele nachten, deze niet
BeantwoordenVerwijderengroetjes, Ria
O, die toneelstukjes in de clipjes... zo gladjes... heel erg jaren 80.
BeantwoordenVerwijderenLeuk om te zien.