Een te voorspellen vrijdag.
Trein heen had vertraging en dan had ik bewust nog een latere trein genomen, want wil niet altijd de eerste zijn die er zit en dan ook de laatste (vaak). Dus ik rem mijzelf af.
Dus koffie voor maar één euro. Maar wat zijn die beker heeeeeeet! Of ik dan dus mijn eigen thermosbeker mee ga zeulen, dat weet ik nog steeds niet. Laptoptas en werktas met lunchhutkoffer en alles wat een vrouw zo op haar werk nodig heeft.
Nou ja, oudere vrouw dan he; gehoorapparaten, leesbril, lippenstift, stukje krant om te lezen onderweg (jahaaaaa dat kan ook online).
Druk op mijn werk. De kandidaat waarvan ik al het vermoeden had dat hij niet zou komen, die kwam ook niet.
Veel, heel veel doorgeschakelde telefoontjes van mensen die een afspraak wilden.
Lunchpauze vrijwel alleen doorgebracht; de rest van de collega's was buiten lunch scoren en manager heeft altijd zoom-afspraken. Uiteindelijk zaten we wel bij elkaar en even prettig om een team-gevoel te hebben. Maar dat is heel oppervlakkig.
Door en door gewerkt. Maar niet als een gek alles af willen (en moeten krijgen van mijzelf). Genoeg is genoeg en goed genoeg. En jammer dat het de laatste dag van de maand was, dus zaken afronden is prettig dan voor de facturatie. Maar nog prettiger als ik er volgende week ook nog fris bijzit.
Trein terug ook vertraging. En dikke controle boven aan de trap. Waar je net bij de poortjes had ingecheckt. Dus beetje onzinnig.
In de trein blik op oneindig en verstand op nul. Rolde zo het station uit, richting de streekbushaltes. Mijn bus was er lekker snel en redelijk leeg. Hoera. Fiets stond bij de fietshalte. Het was nog een beetje licht. Snel wat boodschappen halen en ook snel de klikko in mijn tuin zetten.
En dan omkleding in relaxkleding. BH in de kroonluchter hanglamp gegooid (nu een stuk minder licht in de kamer). En heerlijk even geen verplichte nummertjes meer.
Zalig!
En oh ja. Voor de fijne sfeer ook wat kaarsen aan en waxinelichtjes.
Wat doen jullie om in de weekendsfeer te komen?
6 opmerkingen:
Niks. Ik weet wat je bedoelt, maar dat gevoel heb ik niet meer. Vandaag een dagdeel werken dan maar en mirgen ook ! Kroonluchter alweer vrij?
Geniet van je weekend
Met de hond op schoot voor de tv en een opname van Professor T. (Belgische origineel) gekeken. Heerlijk!
Die bh in de kroonluchter herhaal je te vaak. Is niet leuk meer.😏
Cosma
Ik had 'm nog niet gezien, die grap. En moest wel grinniken om de blijkbare verduistering die de beha veroorzaakt.
Ik hoop dat je een fijn weekend hebt. Hier vanochtend al een telefoontje over de scheidingsperikelen van m'n zus - blijft erg naar.
Het weekendgevoel komt vanzelf als je je werk buitenshuis hebt... Ik vind het heerlijk dat ik gewoon even wat kan rondrommelen thuis. In gezelschap van hond en kat. En niet zo vroeg op.. en lekker mijn ouwe spijkerbroek aan.
Vanochtend al fijn gewandeld met het hondje. Heel fijn weekend voor jou!
Een reactie posten