Collega vertelde me dat onze leidinggevende, na een gesprek met haar, had toegezegd dat ze de volgende dag, vrijdag dus, iets zou horen van haar.
Die vrijdagochtend stond er een vrolijk berichtje op Zoom dat ze een weekendje naar Parijs ging en doeitoedeloei. Collega werkt niet op vrijdagen en slingert ook nooit werklaptop aan dan.
Heb haar maar gebeld om te vragen of ze nog wat gehoord had, maar het was al middag en nee. Dus van de Franse plannen verteld en ze was wel teleurgesteld, maar niet eens verbaasd. Want dit uitstel en aan het lijntje houden gedrag vertoont leidinggevende al veel langer bij haar.
Ik weet dat ik dan net zo lang blijf aandringen op antwoord dat ik het krijg, maar zij kent kantoorpolitiek nog niet zo. En voelt de druk van het eventueel niet in aanmerking komen van een uitkering.
Sjeeee...hoe ga je met mensen om. En vooral gebruik maken van hun financieel zwakke positie. Driewerf bah! Vooral voor een bedrijf die zich sterk maakt voor financieel zwakken.
Steeds duidelijker wordt het voor mij dat ik er goed aan heb gedaan om mijn banden met dit bedrijf te verbreken.
Had een luie dag. Was ook de hele dag grijs en zeer winderig buiten. Ik keek een aantal leuke series op BBCNL, deed wat oefeningen en verder eigenlijk niks. Niet eens boodschappen halen. Oh ja, veel online krantenartikelen gelezen. En in de ochtend lekkere koffie gemaakt.
Geen opmerkingen:
Een reactie posten