De trein terug had 35 minuten vertraging. Op het perron werd het pas duidelijk. En daar liep ik langs een Falafeltent en wist opeens dat ik dit vanavond wilde eten.
Had al Falafel in huis, dus nog even klaarmaken in de airfryer. Volkoren pita´s ook in huis, sla, groenten en knoflooksaus zo gemaakt.
Lekker, nadat ik eerst nog de bak voor Plastic afval bij de hoek vandaan haalde. Voelde koud buiten, maar zo blij met mijn Finse gevoerde handschoenen. Alweer een hele tijd gekocht toen ik bij mijn broer was, in dat fijne warenhuis in Helsinki.
Goede herinneringen.
Thuisgekomen alles gedaan wat ik in mijn hoofd had. Plan voor ander eten mocht van mijzelf even in de koelkast.
Daarna een aflevering op BBCFirst uitgesteld gekeken van Marie Antoinette.
Kleding had ik al in het weekend bedacht, dus ook geen zorgen over.
En dat is allemaal luchtig, licht en fijn.
Was het weekend ook fijn om bij mijn vriendin en haar man te zijn. Iemand die me al zo lang kent en andersom. Ken haar familie ook, haar familiegeheimen en drama´s. Net als zij die van mij. Ik moest volgens haar maar een boek schrijven erover.
4 opmerkingen:
Zo'n vriendin die jou nog als kind heeft gekend en je ouders en je gezin, zo een is goud waard!
Heel waardevol zo'n vriendin! En je maaltijd klinkt heerlijk : )
Heerlijk zulke dagen, balsem voor de ziel.
Heel toevallig staat er voor mij morgen een broodje falafel op het menu, ook met een volkorenpita en dezelfde extra's. Nu al zin in. Ja, zo'n vriendin is goud waard. En dat boek... ik zeg doen! Hoeft niet nu maar als je met pensioen bent... je kan heel veel teruglezen in je blogs van de afgelopen jaren. Wordt een bestseller!
Een reactie posten