maandag 31 maart 2025

Trigger warning: Ontspannen op zondag-saaaaaai!

 Waarschuwing voor een nogal saai blogje.

Was gisteren nog eerder naar bed gegaan. Ook omdat ik daar echt aan toe was en met het oog op dat uur minder slapen in de ochtend. Wat voor mij natuurlijk onzin was. Ik hoefde nergens heen op een bepaalde tijd, dus joh...al sliep ik wat langerm dan was er nog geen man overboord.

Mijn bed afgehaald en in de wasmachine met die lakens en slopen. Dekbedhoes mag van de week. Samen met de andere witte was de machine aangezet en het idee van al iets te hebben gedaan (nou ja, de wasmachine dan) vind ik al prettig.

Daarna koffie met opgeklopte sojamelk gemaakt en heerlijk buiten in de tuin bij mijn ontbijt kunnen opdrinken. Eerst nog een beetje fris, maar er kwam me toch een partij zon aan!

Krant een beetje kunnen lezen, maar het begon al te kriebelen, dus dook ik lekker de tuin in. Verstand op nul en blik op oneindig. 

Emmers snoei-afval kwamen eruit. Allemaal in de van de week geleegde klikko gegooid. Klimrozen gesnoeid. Gras en andere dingen tussen de voegen van de tegels gehaald. Ideen genoeg, nu nog even kijken hoe ik die kan uitvoeren. 
Zelfs de parasol opgezet want het werd toch wel steeds zonniger en warmer. 

De was voor de eerste keer buiten gehangen. Nou, dan heb je me hoor. Dat vind ik zo'n feestje. Dat je na een paar uurtjes wapperen droge schone was heb. Mijn hoeslaken kon direct mijn bed weer op en dat bed ook met zorg weer schoon en fris opgemaakt. 

Heerlijk! Al bijna zin om nu al in dat bed te gaan liggen. 

Verder maakte ik Rendang, maar dat moet lekker lang sudderen, dus misschien eet ik dat morgen wel en laat het de rest van de avond sudderen en inkoken.




5 opmerkingen:

Bettie zei

Heerlijk hoor zo'n dag!

izerina zei

Saai is toch salig

Marlou zei

Hoi Cellie, nou... noem dat maar saai. Niks hoor! Een heerlijke dag. Ik kan ook zo genieten van een schoon fris bed! Groetjes!

liesjedeventer zei

Geluk zit in kleine dingen ....

Alice K. zei

Wat een heerlijke dag had je! Daar kom je van bij!