Mijn broertje, ik noem hem in mijn hoofd altijd zo omdat ik gewoon veel van hem houd, is maandagochtend weer naar zijn thuisland vertrokken. Hij reed de huurauto naar het inleverpunt op de luchthaven en kon vandaar direct doorlopen naar de vertrekhal. Allemaal goed en soepel geregeld en met hulp van mijn dochter een mooie deal. En een fijne auto.
De avond ervoor nog alles wat hij extra mee wilde nemen van nog spullen van onze moeder en andere zaken die hij altijd inkoopt om mee te nemen naar daar in zijn extra koffer gepropt. Koffer gewogen, nogmaals gewogen en besloot toen om dat pak gevulde koeken toch maar als handbagage mee te nemen. Dat scheelt wel een paar kilo! Zware koeken.
We hebben een fijne tijd gehad en hij is nog nooit zo lang hier achter elkaar geweest. Meestal even tussen het weekend door als hij op zakenreis was. Of een lang weekend, maar nu twee volle weken.
Ook blij dat hij besloten had voor die weken een auto te huren. Daarmee was hij mobiel en kon bij wijze van spreken elke dag bij onze moeder langsgaan. Wat hij dan ook zeer regelmatig deed. Alleen of met mij.
Fijn ook dat we de stiltes niet hoefden op te vullen met gebabbel over koetjes en kalfjes. De weiden bleven leeg.
Hoop dat hij over een tijdje toch iets dichterbij komt wonen. Ik mis dat contact met iemand die je al kent vanaf dat je klein was en ook nog eens op dezelfde golflengte zit qua beleven en ervaren. En je soms daarom maar aan één woord genoeg hebt.
6 opmerkingen:
Fijn voor je, dit. Ben je zelf intussen wat opgeknapt?
Ik hoop dat het beter gaat met je en dat huisarts nu laat/gaat uitzoeken wat je mankeert. En dat je zo verstandig bent om je niet meer beter te melden. Helaas valt het weer een beetje tegen Maar tussen de buien door toch genieten van je tuin. Fijn dat het goed is geweest met jouw broer samen te zijn. Bieke
He he eindelijk daar is ze weer. Ik keek iedere dag hoor of je er alweer was. Wat heerlijk voor je dat t zo lang duurde en fijn was. Het is je zo gegund.
Wat mooi l, om te lezen ook. En hoe is het fysiek gesproken?
Wat fijn dat je zo'n broer hebt! En dat jullie zo goed met elkaar op kunnen schieten. En leuk om weer wat bij je te kunnen lezen!
Goed weer van je te horen en dat het zo fijn was met je broertje.
Je hebt ook vast goeie gesprekken met hem gevoerd en misschien ook advies gekregen over gezondheid en werken? Ik hoop het voor je! Blijf goed voor jezelf zorgen. Marina
Een reactie posten