vrijdag 23 mei 2025

Hondjes

Gisteren trouwens sinds weken weer regen geroken. En in de lichte regen naar mijn werk. Een klein, superkleine bui. Maar wat rook het lekker!!!

Na een dagje een overleg op het hoofdkantoor te hebben gehad en ik denk ook wat tools hoe hij met ons moet omgaan, kregen we bij een overleg een spel voorgetoverd. 

Welk hondje ben jij van dit plaatje met hondjes??

Blafhond?
Bloedhond?
Keffertje?
Tekkel?
Pitbull?
Lief klein aaihondje?
Neutrale hond.
Boze hond

Etc etc. 

Eerlijk, ik moet altijd kostelijk lachen als hij weer met zo'n spel komt. Duidelijk niet zelfbedacht. En ook zo houterig gebracht.

Ik gaf aan dat ik denk dat ik een Zeehond ben.




Kom op nou zeg....Cut the crap en ga nou eens echt luisteren wat er nodig is. En dat niet alleen, maar kom in actie!!

Maar tegelijkertijd heb ik ook medelijden met hem. Hij zit in een baan waar hij nul invloed heeft op besluiten. Management bepaalt alles. Hij voert het slechts uit en moet ook nog zorgen dat de targets gehaald worden. En wonder boven wonder halen we die elke maand nog. 

11 opmerkingen:

Mevrouw W. zei

En hierna gaan jullie natuurlijk op puppycursus :)

Bertiebo zei

Hahaha, mevr. W.!

Bertiebo zei

Wat erg!

Anoniem zei

ja, inderdaad, manager zijn lijkt mij ook niet alles; je moet zorgen dat alles goed loopt, maar je mag niet zelf de regels bepalen. je bent van beide kanten, boven en beneden, een soort kop van jut.

nicole orriens zei

Ik houd ook erg van de geur van regen. En die vergelijking met honden vind ik erg bijzonder...

Anoniem zei

Wij kregen ruim een jaar geleden weer eens een nieuwe locatiemanager. Ze begon met een 1 op 1 kennismakingsgesprekje . De vraag wat kan er beter kwam ook langs en daarop de reactie, Nee, zij ging dat allemaal heel anders doen. Goh, dat hadden we nog niet eerder gehoord(sarcasme). Ze eindigde met de vraag , wat vind je van mij? Tot nu toe val je mee , antwoordde ik. Dat vond ze maar een vreemd antwoord, maar wat verwacht je dan na een gesprekje?Inmiddels dik een jaar later en ja, ze heeft wat kleine dingetjes verbeterd, maar waar het er echt op aan komt zijn het nog steeds de zelfde vage beloftes en word er veel gelogen over zaken. Want net wat je zegt zij moet zich ook verantwoorden bij het management en mag alleen doen wat zij goed achten en dat is meestal niet in het voordeel van ons op de werkvloer. Johmar

Anoniem zei

Hier beginnen we ons wekelijks overleg tegenwoordig met het stoplicht... Welke kleur ben je? Groen is relaxed, rood is stress. Niet de beroerdste om mee te doen, maar na een goed gesprek (dat heet hier ook echt zo :-) ) toen ik rood noemde, ben ik voortaan altijd groen... Is veel relaxter, haha

izerina zei

De ellende is,dat jullie je baan en inkomen nodig hebben. Ik ken iemand,die in eenzelfde situatie besloot ontslag te nemen. Haar halve team zou meegaan. De directie besloot te luisteren naar de dames en ontsloeg de manneger. Ziekmeldingen voorkomen

Anoniem zei

Zeehond 😂🤣🥰
Betty MP

Mevrouw Niekje zei

Binnenkort tijd voor een potje bullshitbingo denk ik! Wat erg dit soort infantiele managementdingetjes.... ga je daarna dan harder, beter en leuker je werk doen? Denk 't niet!

Nietzomaarzooo zei

Nee, dit werkt voor geen meter. Ik heb snoep in de vorm van hondjes gekocht. Doe ik van de week in de snoeppot. Waar ik zelf niet van eet, want ik werk op een andere verdieping. Maar gewoon de stille hint lach ik al om.